Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Naše přepravní společnost

 


Essox splátky 1/10REKLAMA

sekačka Vega 752 SH DOV

štípače Scheppach

kultivátor Riwall

 

KONTAKTY

FOX technika s.r.o.
Kavánova 178
514 01 Jilemnice
tel: +420 602 330 284
napište nám
+420 481 320 511
DIČ: CZ28823338

Naše prodejna

Obchod FOX technika

Ocenění prodejce

Ocenění prodejce Garland 2005

Prodáváme tyto značky:

GTM Professional

MTD

CubCadet

Ryobi

scheppach

Riwall

zahradní technika Vega

infratopeni PION

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Co používáte nejvíce ke kultivaci vaší zahrady?

Benzínovou sekačku Benzínovou sekačku 38% Zahradní traktor Zahradní traktor 22% křovinořez, vyžínač křovinořez, vyžínač 22% Ovce, skot či jiná zvířata :-)) Ovce, skot či jiná zvířata :-)) 18%

» Servis techniky HOMELITE
Servis zahradní techniky HOMELITE

 Servisní středisko zahradní techniky

logo Vega

Servis zahradní techniky HOMELITE

poskytujeme záruční i pozáruční servis pro zahradní techniku dodávanou českou společností Garden: značky HOMELITE tedy všech sekaček na trávu, křovinořezů a vyžínačů, motorových pil atd.

Ojednávky náhradních dílů

Pro správnou identifikaci náhradního dílu HOMELITE je potřeba získat co nejvíce informací ze štítku stroje, potřebujeme vědět při objednávání náhradních dílů hlavně  modelové číslo, výrobní číslo a rok výroby.

 

Pokud potřebujete objednat ND, je třeba poskytnout informacepro správnou identifikaci stroje nebo motoru, další důležitý údaj je popis objednávaného dílu, popř. foto.

Náhradní díly a servis motorů v sekačkách, traktorech a frézách

Při objednávání dílu nebo servisu motoru je potřeba určit typ motoru a tedy jeho výrobce. Motor není většinou výrobek od stejné firmy jako Váš zahradní stroj. Motor je samostatný komponent od firem např. Kawasaki, Honda, Kohler nebo Briggs & Stratton. Proto uvádějte při objednávání informace ze štítku motoru, tedy hlavně značku výrobce, modelové označení a rok výroby.

Záruční opravy HOMELITE provedeme přímo v našem servisním středisku v Jilemnici okr. Semily. Pro kladné vyřízení záruční opravy je třeba dodat úplně vypsaný záruční list Garland (včetně adresy kupujícího) a kompletní stroj v čistém stavu. Jelikož jsme servisní středisko kategorie B máme právo odmítnout provedení servisu stroje, který nebyl zakoupen v naší prodejně, tuto možnost však používáme pouze v případě přetížení servisu, proto se na nás obracejte po předchozí domluvě telefonicky +420 602 330 284 nebo e-mailem na obchod@foxtechnika.cz .


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgNahradni dily imgRenata img17.04.2016 18:28