Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

MTD sekačky s benzínovým motorem

Rotační travní sekačky

Sekačky MTD jsou již 17 let na našem trhu. Za tu dobu si tyto sekačky získali respekt a uznání pro svůj design, perfektní funkčnost, spolehlivost, širokou škálu modelů, ale rovněž pro širokou síť autorizovaných prodejců a dobře fungující servis. Garland distributor, s.r.o., který je již 16 let výhradním distributorem značky MTD v ČR, pro Vás připravil speciální edici sekaček. Snahou bylo navrhnout perfektní sekačky , proto v této edici naleznete veškeré vymoženosti, které by Vám mohli přijít na mysl už ve standardu. Výjimečná cena potom už pouze korunuje snahu, poděkovat Vám za 16 let podpory a důvěry ve značku MTD.

Rotační travní sekačky s benzinovým motorem

Základem benzínových sekaček jsou osvědčené a spolehlivé motory Briggs & Stratton s příznivým průběhem točivého momentu a dobrou spotřebou. Sekačky mají plátěný koš, takže nehrozí riziko rozbití od odletujících kaménků, ergonomická, plně složitelná řidítka, deflektor pro výhoz trávy ve standardu a možnost doobjednat podle potřeby mulčovací sadu. Tyto sekačky představují ideální volbu pro středně náročné zákazníky, kteří vyžadují jednoduchý, spolehlivý a robustní stroj s minimálními nároky na údržbu.

Rotační travní sekačky s benzinovým motorem Kawasaki

Stejně jako u automobilu, i u ostatních benzínových strojů je základem motor. Pokud vyžaduje jen to nejlepší a nejsilnější, mohla by pro Vás být prestižní značka Kawasaki tou správnou volbou. Vysoký objem motoru 180 cm3 spolu se systémem OHV jsou zárukou špičkových hodnot výkonu a ještě důležitějšího točivého momentu. Pokud využíváte systém bočního výhozu, můžete si troufnout i do trávy vysoké až desítky centimetrů a motor Kawasaki si s tím poradí. Rovněž kvalita materiálu vnitřních převodů, ozubených kol nebo hřídelí je nedostižná a přispívá k dlouhé životnosti celého ústrojí. Multifunkční sekačky, které jsou motory Kawasaki osazeny, mají veškerou myslitelnou výbavu ve standardu – deflektor, boční výhoz, mulčování, centrální nastavení výšky, velká zadní kola, kuličková ložiska, velký koš s indikátorem naplnění, ergonomická řidítka a větší model i čtyřrychlostní převodovku. Sekačky MTD PRO jsou výbornou volbou za atraktivní cenu.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.