Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

Křovinořez Ryobi (MTD)

 

Křovinořez RYOBI s 2-taktním benzinovým motorem

\"Vyžínače

Benzínové vyžínače a křovinořezy jsou výbornou volbou pro jakoukoliv práci kolem domu. Největší typ s enormně silným motorem 52cm3 se potom nezalekne ani opravdu tvrdé zátěže. Startování křovinořezu je díky systému Start EasyTM opravdu hračkou. Pomocí primeru napumpujete benzín, páčku poloautomatického sytiče nastavíte do polohy start a lehce nastartujete. Žádné další přepínání poloh Vás už nečeká. Vše se děje automaticky. Potom si už jenom užíváte rychlou reakci na plyn, antivibrační měkčenou rukojeť, bohatou výbavu a v neposlední řadě i krásné zpracování všech detailů stroje a povedený design. U většiny křovinořezů RYOBI je dělená hřídel, která Vám umožní bezproblémový transport v autě nebo dovolí rozšířit možnosti stroje o příslušenství, jako je pila, nůžky na živý plot, kultivátor nebo foukač.

 

Křovinořezy s elektrickým motorem

\\\"Vyžínače

Pokud preferujete tiché elektrické stroje, RYOBI má pro Vás výběr od lehkých, ale výkonných vyžínačů, s kterými si lehce poradí i ženy, až po opravdového pracanta – křovinořez s výkonem 1kW! U strojů naleznete spoustu chytrých detailů, jako např. teleskopické nastavení délky stroje, nastavení sklonu žací hlavy, nastavitelná držadla, světelnou indikaci připojení do sítě 220 V ap. Stroje Vám pomohou dosekat místa, kam jste se nedostali s travní sekačkou, výkonnější stroje zvládnou i vyšší trávu či vzrostlý plevel a s křovinořezem se můžete pustit třeba do prosvětlování křovin či jiných houževnatějších porostů.

\\\"PRO

\\\"Plně

\\\"GripZone<sup>TM</sup>

Patentovaný systém EasyEdgeTM nabízí pouhým stlačením pedálu rychlou možnost přestavění stroje z běžného vyžínače na ořezávač okrajů trávníků.

Plně nastavitelná rukojeť s protiskluzovou úpravou GripZoneTM nabízí spolu s teleskopickým nastavením délky vodící tyče maximální možnosti nastavení.

GripZoneTM pro komfortní úchop a svítící indikátor připojení k elektrickému proudu Livetool IndicatorTM pro maximální bezpečí při práci.

 


 

Křovinořezy s 4-taktním benzinovým motorem

\\\"4
 Nejlehčí 4-taktní motor ve své třídě

  • maximální uživatelský komfort - nemusíte míchat benzín s olejem
  • o 20% tišší *
  • o 40% méně emisí *

\\\"Vyžínače 

RYOBI vyvinulo revoluční 4-taktní motor, u kterého se mu podařilo odstranit jeden ze základních problémů této koncepce, kterým je vyšší hmotnost. Nové vyžínače a křovinořezy se váhově plně vyrovnají srovnatelným dvoutaktním strojům. Pro běžného uživatele pak nabízejí řadu dalších výhod. Není potřeba připravovat směs benzínu s olejem, protože čtyřtaktní koncepce má oddělenou nádrž na olej. Tím odpadá velké riziko zadření motoru, které u dvoutaktů hrozí při použití směsi o špatném poměru, při použití nevhodného oleje, či oddělením složek směsi při dlouhodobém nepoužívání stroje.
Další předností čtyřtaktní koncepce je výrazně nižší hlučnost, což ocení nejen uživatel stroje, ale i jeho sousedé. Pro ty, kteří myslí i na životní prostředí, jsou důležité i velice nízké emise produkované čtyřtaktními stroji. S tím souvisí i jejich nízká spotřeba paliva.
Zkuste zažít pohodu při práci s novými čtyřtakty od RYOBI. Pomocí poloautomatického sytiče Quik-Fire lehce nastartujete tichý motor a díky optimálnímu průběhu točivého momentu a vysokému výkonu zvládnete všechny potřebné práce kolem domu. Díky dělené hřídeli navíc svůj stroj kdykoliv lehce převezete v autě nebo rozšíříte jeho možnosti o volitelné příslušenství Expand-itTM.

Křovinořezy s 2-taktním benzinovým motorem

 Benzínové vyžínače a křovinořezy jsou výbornou volbou pro jakoukoliv práci kolem domu. Největší typ s enormně silným motorem 52cm3 se potom nezalekne ani opravdu tvrdé zátěže. Startování je díky systému Start EasyTM opravdu hračkou. Pomocí primeru napumpujete benzín, páčku poloautomatického sytiče nastavíte do polohy start a lehce nastartujete. Žádné další přepínání poloh Vás už nečeká. Vše se děje automaticky. Potom si už jenom užíváte rychlou reakci na plyn, antivibrační měkčenou rukojeť, bohatou výbavu a v neposlední řadě i krásné zpracování všech detailů stroje a povedený design. U většiny modelů je dělená hřídel, která Vám umožní bezproblémový transport v autě nebo dovolí rozšířit možnosti stroje o příslušenství, jako je pila, nůžky na živý plot, kultivátor nebo foukač.

\\\"Velmi \\\"Díky
Velmi snadný a intuitivní systém navíjení struny od RYOBI. Struna se nasune a jednoduše navine na cívku. Díky systému StartEasyTM s poloautomatickým sytičem se pro Vás startování stane hračkou. Z polohy sytič do provozní polohy se ovládací páčka vrací automaticky po prvním přidání plynu.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.