Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

Sekačky Cub cadet 2012

Rotační travní sekačky Cub Cadet TRILOY SERIES

Rotační travní sekačka Cub cadet  sekačky Cub cadet Záruka 5 let

V oblasti travních traktorů dosáhla značka Cub Cadet od svého založení v r. 1961 mnoha primátů a stala se tak jednou z nejvíce inovativních značek voboru zahradní techniky. Nyní Cub Cadet představuje travní sekačky TRILOY SERIES, které představují nový standard v kategorii luxusních sekaček na trávu. Prohlédněte si sekačku pečlivě a zjistíte, s jakou pečlivostí a pozorností k sebemenším detailům a výběru materiálu byla sekačka zkonstruována. Žádná část sekačky není samoúčelná, vše je vymyšleno s ohledem na dokonalou funkci sekačky a uživatelský komfort. Sekačka se nabízí v nejoblíbenějších pracovních šířkách 46 a 53 cm a dle modelu může být dále vybavena variabilní rychlostí pojezdu nebo elektrostartem.
3 in 1Rotační travní sekačkyRotační travní sekačkyRotační travní sekačky

Výhody travní sekačky Cub cadet:

 • excelentní sběr sekačky a funkce mulčování
 • zadní deflektor sekačky pro sečení vysoké trávy
 • heavy-duty pozinkované šasi sekačky pro maximální odolnost a životnost
 • kompozitový plášť sekačky sloužící jako dokonalá ochrana šasi před poškozením
 • přední i zadní část sekačky z hliníku
 • unikátní low vibration systém řidítek sekačky
 • nejmodernější motory pro zahradní sekačky značky Briggs&Stratton
 • dvojitá ložiska v kolech sekačky
 • heavy-duty bezspojková převodovka sekačky
 • sběrací koš sekačky se širokým otvorem pro snadné vyprazdňování
 • indikátor plného koše sekačky

Rotační travní sekačka Cub Cadet Přední část sekačky  je tvořena mohutným hliníkovým odlitkem s nízkým profilem, tak aby se dalo zajet sekačkou co nejdále pod keře či zahradní nábytek. Ve spodní části sekačky vytváří odlitek jakýsi hřeben, který má dvě nezastupitelné funkce. Jednou z nich je rozčesání a narovnání trávy pro dokonalý střih a druhou je optimalizace proudění vzduchu pod šasím sekačky  i v případě, že sečete na velmi nízkou polohu. A správné proudění je nezbytným požadavkem pro dokonalý sběr trávy. Celý odlitek je pevně připevněn k šasí sekačky a tvoří rovněž důležitý nosný prvek sekačky pro namáhanou přední nápravu. Ta bude díky této konstrukci dlouhou dobu bez vůle.


Rotační travní sekačka Cub cadet Sběrací koš má široký výhozový otvor pro velmi snadné vyprazdňování. Dá se pohodlně vytáhnout mezi řidítky, které nemají žádnou příčku. Plastový vršek koše a speciální tkanina na boku minimalizují prašnost při sekání. Speciální integrovaný „jazyk“ zlepšuje sběrací schopnosti sekačky na maximum – propadávání trávy je omezeno na minimum.


Rotační travní sekačka Cub cadet Samotné šasi sekačky je tvořeno ze dvou částí. Základem je hluboké ocelové šasi sekačky, které je, stejně jako karoserie u automobilů, galvanicky ošetřeno vrstvou zinku. Ta je základem vynikajících antikorozních vlastností a neuvěřitelně dlouhé životnosti. Druhou část šasí sekačky tvoří kompozitové boční panely z velmi houževnatého materiálu, který tvoří tzv. Impact Absorber neboli ochranu před nárazem, která má za úkol nejenom chránit samotné šasi sekačky, ale i třeba obsekávané dřeviny nebo nábytek před poškozením. Šasi sekačky je svrchu vybaveno tryskou na čištění pracovního prostoru sekačky. Tryska není pouze „dírou“ do šasi, jak bývá obvyklé, ale tvoří sofistikovaný systém, který účinně rozvádí vodu na obě strany sekačky a umožňuje účinné a snadné čištění podvozku sekačky po práci. Velká hloubka šasi sekačky zaručuje bezvadné sběrací schopnosti a jeho vyosení do strany potom možnost sekat i velmi blízko obrubníků.


Rotační travní sekačky Zadní strana sekačky je opět tvořena odolným hliníkovým odlitkem, který vytváří široký výhozový tunel sekačky . Ten je možno zakrýt standardně dodávanou mulčovací záslepkou a vytvořit ze sekačky účinný mulčovač nebo přes něj sklopit deflektor a využít sekačku k sečení vysoké trávy. V odlitku sekačky je rovněž pevně uchycena heavy-duty bezspojková převodovka. Ta je rovněž opatřena robustní hliníkovou skříní a na výstupním hřídeli rovněž kuličkovými ložisky. Obě řešení jsou zárukou dlouhé výdrže celého převodového soustrojí sekačky.


Rotační travní sekačky Hlavní součást nastavení výšky sečení je rovněž z hliníku. Výška se nastavuje centrálně, pouze přestavením jediné páky na boku sekačky. Ta je vybavena jednak komfortním měkkým protiskluzovým materiálem a rovněž posilovou pružinou, díky které je zvedání mohutné sekačky snadné. Výšku sečení lze nastavit v bohatém rozmezí 28 až 92 mm.


Rotační travní sekačky Zvláště při delším sekání mohou vlivem vibrací velmi trpět klouby prstů, zápěstí a loktů. Cub Cadet použil poprvé u sekačky revoluční technologii tlumení vibrací Low Vibration System. Do duté části řidítek je nastříknuta speciální směs syntetických uhlovodíků a polymerů ve formě gelu s obchodním názvem Vibex (stejná směs se používá k tlumení vibrací u špičkových tenisových raket či golfových holí), která dokáže utlumit vibrace až o 75%. Dalším článkem k dokonalému pohodlí je potom komfortní měkčená úchopová zóna a ovládací prvky s minimálním odporem. Na řidítkách mohou být integrovány ovladače variabilní rychlosti nebo elektrického startování. Oba ovladače mají ergonomický design bez ostrých hran čímž se minimalizuje riziko poranění při manipulaci se strojem. Celá řidítka jsou potom zkonstruována tak, aby se mezi nimi dal bez problémů vytáhnout koš a jsou výškově nastavitelná do třech poloh. Přestavení je možné změnit během okamžiku pomocí rychloupínacích páček. Celý segment nastavení je konstruován z hliníku s vnitřními ocelovými ozubenými vložkami pro mnohaletou bezproblémovou funkci. S ohledem na minimální skladovací nároky jsou řidítka lehce složitelná do přední polohy a celá sekačka lze postavit na stojato.


Rotační travní sekačky Šetřete místo! Sekačku lze skladovat ve vzpřímené poloze.


Rotační travní sekačky Velká XXL hnaná zadní kola zlepšují trakci na vlhkém nebo nerovném povrchu a velmi usnadňují manévrování se sekačkou. Vzorek a šíře kol sekačky jsou navrženy s ohledem na maximální šetrnost k trávníku. Aby se minimalizoval prokluz kol sekačky a tím devastace povrchu pod nimi, jsou vzorky kol sekačky opatřeny opravdovou gumovou vrstvou, která výrazně zlepšuje záběrové schopnosti sekačky. Poklice kol jsou navrženy s ohledem na snadnou údržbu sekačky.


Rotační travní sekačky Některé modely sekaček jsou vybaveny proměnnou rychlostí pojezdu (Variable Speed), která umožní nastavení rychlosti sekačky dle aktuálních podmínek (vysoká/nízká tráva, vlhká/suchá tráva, členitý terén, transport ap.). Možnosti sekačky se tak dají využít na maximum. Výrazně komfortním prvkem je potom elektrické startování motoru sekačky, které se děje pouhým otočením klíče. Integrovaná baterie o výjímečně velké kapacitě 4 Ah, která se dodává včetně nabíječky, je velmi moderní konstrukce a vyžaduje tak pouze minimální údržbu.


Srdcem každého stroje jsou motory. Na sekačkách Cub Cadet naleznete pouze vrcholné specifikace motorů od renomovaného amerického výrobce Briggs&Stratton. Tyto motory se systémem OHV nebo DOV jsou pro Vás zárukou špičkových výkonových parametrů, nízké spotřeby paliva, nejnižších hodnot emisí a lehkého a spolehlivého startu.
Rotační travní sekačky

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.