Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Naše přepravní společnost

 


Essox splátky 1/10REKLAMA

sekačka Vega 752 SH DOV

štípače Scheppach

kultivátor Riwall

 

KONTAKTY

FOX technika s.r.o.
Kavánova 178
514 01 Jilemnice
tel: +420 602 330 284
napište nám
+420 481 320 511
DIČ: CZ28823338

Naše prodejna

Obchod FOX technika

Ocenění prodejce

Ocenění prodejce Garland 2005

Prodáváme tyto značky:

GTM Professional

MTD

CubCadet

Ryobi

scheppach

Riwall

zahradní technika Vega

infratopeni PION

ANKETA

Co používáte nejvíce ke kultivaci vaší zahrady?

Benzínovou sekačku Benzínovou sekačku 38% Zahradní traktor Zahradní traktor 22% křovinořez, vyžínač křovinořez, vyžínač 22% Ovce, skot či jiná zvířata :-)) Ovce, skot či jiná zvířata :-)) 18%

O nás » Železářství M.Vondráček
Historie železářství - Miroslav Vondráček

 

foto železářství jilemnice

 

  Firma Železářsví M. Vondráček vznikla roku 1993 v pronajatých prostorech v Dolení ulici města Jilemnice. Hlavním cílem bylo vytvořit kvalitní prodejnu s širokým sortimentem zboží pro profesionály, domácí kutily, zahrádkáře,chalupáře.Jak se říká od šroubku po vrtačku.

V roce 1995 jsme se přestěhovali do vlastních prostorů v dnešní Kavánově ulice v centru města Jilemnice, kde jsme mohli rozšířit náš sortiment i o službu výrobu klíčů FAB.

Od roku 1998 pořádáme ve spolupráci s našimi dodavateli předváděcí akce elektrického nářadí Makita, zahradní techniky zn. MTD, CubCadet, YardMan, CASTOR, VARI HONDA ve vlastních prostorech ale i na náměstí v Jilemnici.

 Jako jeden z prvních prodejců sněhových fréz v krkonoších, jsme byly natolik úspěšní, že jsme v roce 1999 jsme získali 3. místo za nejlepšího autorizovaného prodejce sněhových fréz zn. MTD.

V roce 2003 jsme získali zastoupení od firmy madalbal a jejich zn. EXTOL, EXTOL PREMIUM, EXTOL CRAFT, HERON, FORTUM, OPERA,  s kterou se pravidelně účastníme letákových akci.

V roce 2009 jsme začali rozšiřovat obchodní prostory i o zázemí servisního střediska. V nových prostorách naleznete sortiment o rozšíření značek WOOdstar, Scheppach, Homelite, GTM, BRILL, Husqvarna. Také máme zastoupení krbových kamen zn. JOTUL.

V roce 2011 náš servisní technik pan Růžička absoloval školení v oblasti motorů. Získal certifikát na servis motorů Briggs & Stratton a centrály HERON.

Roku 2011 byla založena společnost FOX technika s.r.o. jejíž náplní bude rozšířit možnosti prodeje v internetovém E-SHOPU.

Věříme, že budete s našimi službami, jak v internetovém e-shopu tak i v obchodním středisku spokojeni. Jak se tady v krkonoších říká-poudá „ Přiďte pobejt!“ těšíme se na Vás.

Zárověň upozorňujeme, jako jeden zmála e-shopu poskytujeme záruční i pozáruční servis veškeré námi prodávané techniky přímo v našich prostorech.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ