Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Naše přepravní společnost

 


Essox splátky 1/10REKLAMA

sekačka Vega 752 SH DOV

štípače Scheppach

kultivátor Riwall

 

KONTAKTY

FOX technika s.r.o.
Kavánova 178
514 01 Jilemnice
tel: +420 602 330 284
napište nám
+420 481 320 511
DIČ: CZ28823338

Naše prodejna

Obchod FOX technika

Ocenění prodejce

Ocenění prodejce Garland 2005

Prodáváme tyto značky:

GTM Professional

MTD

CubCadet

Ryobi

scheppach

Riwall

zahradní technika Vega

infratopeni PION

ANKETA

Co používáte nejvíce ke kultivaci vaší zahrady?

Benzínovou sekačku Benzínovou sekačku 38% Zahradní traktor Zahradní traktor 22% křovinořez, vyžínač křovinořez, vyžínač 22% Ovce, skot či jiná zvířata :-)) Ovce, skot či jiná zvířata :-)) 18%

Profesionální značka CubCadet
CubCadet
PROFESIONÁLNÍ TŘÍDA

Cub Cadet představuje absolutní špičku nejen sortimentu MTD, ale českého trhu vůbec. Svým programem vyhovuje nejvyšším nárokům. Každý jednotlivý stroj se vyznačuje absolutně profesionálním zpracováním každého detailu: hydrostatem, tempomatem, svářeným rámem, litinovou přední nápravou a dalšími technickými vymoženostmi. Řada traktorů a riderů, kterou Vám představujeme, Vás docela jistě zaujme svým excelentním designem. Velmi lehce se obsluhují, jsou standardně bohatě vybaveny a je možné je doplnit množstvím příslušenství od mulčování po sněhovou frézu, a tak je možné je využívat opravdu po celý rok. Cub Cadet nabízí i užitkové vozidlo 4x4, které se stalo přesvědčivým vítězem mnoha testů. Produkty Cub Cadet jsou určeny zákazníkům s nejvyššími nároky na kvalitu a dokonalé vybavení.
Cub Cadet - to není jen dokonalý výrobek, to je vaše image!


Sněhové frézy

Dvoustupňové sněhové frézy

 Luxusní sněhové frézy Cub Cadet od společnosti MTD mají již ve standardní výbavě páčkový posilovač řízení POWER STEERING, který výrazně napomáhá řízení, obracení a manévrování, tlačítkový elektrostartér zajišťující bezproblémový start stroje i za velmi nízkých teplot, vestavěné halogenové světlo, které umožňuje využívání stroje za tmy, vyhřívané rukojeti a strhávací nože pro snadnější práci v závějích. Motor Snow ThorX s vloženým litinovým válcem a jehličkovými ložisky garantuje vysoký výkon těchto špičkových strojů a spolu s velkým rozsahem rychlostí umožňuje ideální přizpůsobení sněhovým podmínkám. Pomocí velkých nastavitelných kluzáků je možné lehce nastavit výšku záběru v závislosti na terénu, což umožňuje úklid i nerovných ploch. Rýhovaný přihrnovací šnek Xtreme AugerTM výrazně usnadní odstranění zledovatělého sněhu. Robustní prodloužený komínek je schopen díky své konstrukci odhazovat sníh do podstatně větší vzdálenosti a výšky než standardní komínky. Navíc je vyroben z polymeru, který účinně brání lepení sněhu na jeho stěny. I při poměrně vysoké hmotnosti těchto sněhových fréz umožňuje jejich technické vybavení velmi snadnou obsluhu.


Travní traktory

Traktory Cub Cadet znamenají absolutní špičku mezi zahradními traktory. Komfort, luxusní prvky, technika, design – to vše řadí tyto stroje na absolutní špičku 

 


MINI RIDER


REVOLUČNÍ KOMPAKTNÍ RIDER OD CUB CADET


MINI RIDER

 Možná, že nemáte dostatečný prostor na garážování velkého traktoru, možná nemáte příliš velký pozemek a možná se Vám prostě jenom nechce chodit za sekačkou. Pak by Vás mohl zajímat moderní, všestranný a komfortní rider od Cub Cadet. Neuvěřitelně kompaktní s výbornými manévrovacími schopnostmi, elektrickým startováním, bezpečnostními prvky a výkonným traktorovým motorem o objemu 420 cm3. Rider výborně zvládá všechny úkoly, ať už jde o sběr trávy, výhoz trávy pomocí deflektoru nebo mulčování. Užijte si péči o vaši zahradu a nechte se hýčkat komfortem a technologií nového rideru Cub Cadet.


Teréní vozidla

Teréní vozidla 4x4 Diesel Utility
Cub Cadet představuje nové víceúčelové teréní vozidlo, ověnčené vítězstvími v těch nejtěžších srovnávacích testech. Nepřekonatelná stabilita, velká korba, vysoká světlá výška, malý poloměr otáčení, vyspělý pohon 4x4, speciálně navržená převodovka, systém odpružení a vynikající dieselový motor Perkins dávají jasnou odpověď na otázku, proč si toto vozidlo vybrala americká armáda či požárníci na práci i v těch nejnepřístupnějších oblastech.

  • Dieselový 3 válcový motor Perkins dává vysoký výkon a má vynikající průběh točivého momentu ve všech režimech.
  • Přiřaditelný pohon 4x4 a uzávěrka přední i zadní nápravy dovolují zdolávat i opravdu nepřístupný terén.
  • Kotoučové brzdy, nápravy z litiny
  • Nezávislé zavěšení kol s účinnými stabilizátory dovolují tomuto vozidlu neuvěřitelně hladce proplouvat i přes ty největší teréní nerovnosti.
  • Velký nákladový prostor (131 x 106 x 29 cm) pojme bez problémů europaletu.
  • Hřebenové řízení dává výtečný pocit kontroly nad vozidlem při jakékoliv rychlosti a v jakémkoliv terénu.
  • Ergonomicky navržená sedadla s vysokými opěradly pro bezpečnou a komfortní jízdu.
  • Ochranná klec a nárazník z vysokopevnostní oceli.
  • Počítadlo motohodin.
  • Volitelně světelná rampa, naviják, opěrky hlavy, elektrická výbava, vodotěsný box, gumové koberce, madla, kabina, topení, elektrické sklápění korby...


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ