Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Naše přepravní společnost

 


Essox splátky 1/10REKLAMA

sekačka Vega 752 SH DOV

štípače Scheppach

kultivátor Riwall

 

KONTAKTY

FOX technika s.r.o.
Kavánova 178
514 01 Jilemnice
tel: +420 602 330 284
napište nám
+420 481 320 511
DIČ: CZ28823338

Naše prodejna

Obchod FOX technika

Ocenění prodejce

Ocenění prodejce Garland 2005

Prodáváme tyto značky:

GTM Professional

MTD

CubCadet

Ryobi

scheppach

Riwall

zahradní technika Vega

infratopeni PION

ANKETA

Co používáte nejvíce ke kultivaci vaší zahrady?

Benzínovou sekačku Benzínovou sekačku 38% Zahradní traktor Zahradní traktor 22% křovinořez, vyžínač křovinořez, vyžínač 22% Ovce, skot či jiná zvířata :-)) Ovce, skot či jiná zvířata :-)) 18%

Sněhové frézy

Motorové stroje pro odklízení sněhu - Sněhové frézy

Jednostupňové sněhové frézy

Jednostupňové sněhové frézy Jednostupňová sněhová fréza MTD je díky originálnímu řešení poháněná samohybným šnekem s pryžovými hranami, což zajišťuje pohon pojezdu frézy. Díky tomuto originálnímu řešení frézy se podstatně snižují nároky na obsluhu sněhové frézy a je zaručen čistý sběr sněhu. Sníh je dopravován do odhozové skříně frézy a odtud je rotorem vyhazován odhozovým komínkem ven, ve vámi zvoleném směru. Výhodou robustního komínku je rychlé a snadné nastavení směru odhozu až o 180°. Polymerový materiál pak zabraňuje rezavění, zamrzání, zanášení se a v neposlední řadě také lepení sněhu na stěny komínku sněhové frézy.


Dvoustupňové sněhové frézy

Dvoustupňové sněhové frézy Dvoustupňové sněhové frézy MTD a CubCadet jsou vybaveny jedinečnou konstrukcí ocelového přihrnovacího šneku (Extreme-AugerTM) frézy. Ten si díky speciálnímu tvaru zubů na povrchu dokonale poradí i se zledovatělým sněhem a jeho úkolem je v první fázi dokonale přihrnout sníh k ústí vyhazovací turbíny sněhové frézy. Ve druhé fázi je sníh pomocí této turbíny vytlačen do výhozového komínku frézy. Díky této technologii je sněhová fréza schopná zpracovat daleko více sněhu za kratší časový úsek. Motory sněhových fréz mají mechanický regulátor s prodlouženou dekompresí pro snadný start i za velmi nízkých teplot. Stejně jako jednostupňové sněhové frézy mají i tyto dvoustupńové sněhové frézy robustní polymerový komínek, který umožňuje rychlé a snadné nastavení směru odhozu až o 180°. Polymerový materiál pak zabraňuje rezavění, zamrzání, zanášení se a v neposlední řadě také lepení sněhu na stěny komínku. Tyto typy jsou vhodné pro rychlý úklid sněhu z větších ploch, chodníků, cest, parkovišť a podobně.