Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Naše přepravní společnost

 


Essox splátky 1/10REKLAMA

sekačka Vega 752 SH DOV

štípače Scheppach

kultivátor Riwall

 

KONTAKTY

FOX technika s.r.o.
Kavánova 178
514 01 Jilemnice
tel: +420 602 330 284
napište nám
+420 481 320 511
DIČ: CZ28823338

Naše prodejna

Obchod FOX technika

Ocenění prodejce

Ocenění prodejce Garland 2005

Prodáváme tyto značky:

GTM Professional

MTD

CubCadet

Ryobi

scheppach

Riwall

zahradní technika Vega

infratopeni PION

ANKETA

Co používáte nejvíce ke kultivaci vaší zahrady?

Benzínovou sekačku Benzínovou sekačku 38% Zahradní traktor Zahradní traktor 22% křovinořez, vyžínač křovinořez, vyžínač 22% Ovce, skot či jiná zvířata :-)) Ovce, skot či jiná zvířata :-)) 18%

sekačka s benzínovým motorem


Přední americký výrobce zahradní techniky. Jeho výrobky jsou v naší zemi známé a oblíbené již 60 let. Stroje Homelite vynikají zpracováním na pomezí mezi hobby a profi třídou, za ceny, které Vás příjemně překvapí. Vyberete si z vyžínačů, křovinořezů, motorových pil, foukačů, vysavačů či moderní aku-techniky.

Rotační travní sekačka Homelite odráží bohaté zkušenosti firmy s výrobou benzínových sekaček. Sekačka uspokojí požadavky každého uživatele na robustní a spolehlivou sekačku. Základem sekačky  Homelite je motor se systémem OHV, který se na rozdíl od běžně používaných motorů v sekačkách (tj. bez systému OHV) vyznačuje vysokou hodnotou točivého momentu i výkonu, nízkými emisemi a hlavně nižší spotřebou paliva. Díky palivové pumpičce ho snadno nastartujete. Záběr 46 cm postačí pro menší až střední plochy trávníků (cca do 1000 m2). Pohodlnou obsluhu zajistí centrální nastavení výšky a ergonomické měkčené madlo.