Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Naše přepravní společnost

 


Essox splátky 1/10REKLAMA

sekačka Vega 752 SH DOV

štípače Scheppach

kultivátor Riwall

 

KONTAKTY

FOX technika s.r.o.
Kavánova 178
514 01 Jilemnice
tel: +420 602 330 284
napište nám
+420 481 320 511
DIČ: CZ28823338

Naše prodejna

Obchod FOX technika

Ocenění prodejce

Ocenění prodejce Garland 2005

Prodáváme tyto značky:

GTM Professional

MTD

CubCadet

Ryobi

scheppach

Riwall

zahradní technika Vega

infratopeni PION

ANKETA

Co používáte nejvíce ke kultivaci vaší zahrady?

Benzínovou sekačku Benzínovou sekačku 38% Zahradní traktor Zahradní traktor 22% křovinořez, vyžínač křovinořez, vyžínač 22% Ovce, skot či jiná zvířata :-)) Ovce, skot či jiná zvířata :-)) 18%

bezínové vyžínače a křovinořezy Homelite / MTD

Motorové křovinořezy Homelite v sobě spojují prvky ergonomického designu, vysokou uživatelskou přívětivost, revoluční technologie a bohatou výbavu. Křovinořez se standardně dodává s žací hlavou a žacím nožem. Slouží tyto stroje k sečení vysoké trávy či plevele, prosvětlování křovin, vysekávání lesních kultur či redukci počtu kmenů u mladých porostů. Benzínové křovinořezy jsou osazeny špičkovými motory s vysokou hodnotou točivého momentu, který zajistí plynulý chod stroje i v těžkém porostu. Křovinořez s dělenou hřídelí, Vám dovolí změnit během okamžiku stroj v plotostřih, pilu, kultivátor či foukač. (příslušenství Expand-itTM). Navíc takový křovinořez oceníte při převážení stroje ve vašem voze.\"\\\"

\"Úhlová

Úhlová převodovka
Základní pilíř dlouhé životnosti stroje. Hlavní zesílená hřídel je uložena ve dvou kvalitních vodících ložiskách. Spojení s flexibilní nebo pevnou hřídelí se děje pomocí dvou šikmých planetových ozubených kol. Celý systém je uložen na čtyřech ložiskách, které pomáhají snižovat vibrace, snižují hlučnost a umožňují pracovat při vyšších otáčkách motoru.