Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

  1. Úvod
  2. O nás
  3. FOX technika s.r.o.
Historie společností

FOX technika s.r.o.

vznikla po dlouhém rozhodování na podzim roku 2011, jako rodinná společnost, která naváže na historii společnosti železářství Miroslav Vondráček v Jilemnici.

Záměrem je rozšířit služby, které poskytuje železářství Vondráček již 18 let, o nové možnosti. Pro  rok 2012 máme  za úkol zprovoznit  internetový obchod na doméně foxtechnika.cz. tento eshop se zaměří na prodej zahradní techniky značek MTD, CubCadet, YardMan, VeGa a Hecht. na našich stránkách najdete ucelený program. tedy sekačky, křovinořezy, motorové vyžínače, štípače dřeva,  motorové pily, zahradní traktory, drtiče dřeva a zahradního odpadu, sněhové frézy. Dalším sortimentem bude elektrické nářadí mnoha značek.

Do nově vybudovaných prostor v ulici kavánova 178, Jilemnice jsme přemístili servisní středisko pro zahradní techniku, kde rozšíříme servis zahradní techniky o další značky. Můžete se na nás obrátit s žádostí o záruční i pozáruční opravu vaší travní sekačky, motorové pily, křovinořezu i sněhové frézy mnoha značek. naše středisko je vybavené a specializované na opravy motorů zahradní techniky.

servis vaší zahradní techniky

zajistí

Tým FOX techniky

Kavánova 178, Jilemnice

 

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko značek:


Důležité
Kontaktní informace

Kontakty

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Chcete poradit ?
FOX technika s.r.o.
Petr Růžička
9 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.