Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

  1. Úvod
  2. Servisní středisko
  3. Servis techniky HOMELITE
Servis zahradní techniky HOMELITE

 Servisní středisko zahradní techniky

logo Vega

Servis zahradní techniky HOMELITE

poskytujeme záruční i pozáruční servis pro zahradní techniku dodávanou českou společností Garden: značky HOMELITE tedy všech sekaček na trávu, křovinořezů a vyžínačů, motorových pil atd.

Ojednávky náhradních dílů

Pro správnou identifikaci náhradního dílu HOMELITE je potřeba získat co nejvíce informací ze štítku stroje, potřebujeme vědět při objednávání náhradních dílů hlavně  modelové číslo, výrobní číslo a rok výroby.

 

Pokud potřebujete objednat ND, je třeba poskytnout informacepro správnou identifikaci stroje nebo motoru, další důležitý údaj je popis objednávaného dílu, popř. foto.

Náhradní díly a servis motorů v sekačkách, traktorech a frézách

Při objednávání dílu nebo servisu motoru je potřeba určit typ motoru a tedy jeho výrobce. Motor není většinou výrobek od stejné firmy jako Váš zahradní stroj. Motor je samostatný komponent od firem např. Kawasaki, Honda, Kohler nebo Briggs & Stratton. Proto uvádějte při objednávání informace ze štítku motoru, tedy hlavně značku výrobce, modelové označení a rok výroby.

Záruční opravy HOMELITE provedeme přímo v našem servisním středisku v Jilemnici okr. Semily. Pro kladné vyřízení záruční opravy je třeba dodat úplně vypsaný záruční list Garland (včetně adresy kupujícího) a kompletní stroj v čistém stavu. Jelikož jsme servisní středisko kategorie B máme právo odmítnout provedení servisu stroje, který nebyl zakoupen v naší prodejně, tuto možnost však používáme pouze v případě přetížení servisu, proto se na nás obracejte po předchozí domluvě telefonicky +420 602 330 284 nebo e-mailem na obchod@foxtechnika.cz .

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko značek:


Důležité
Kontaktní informace

Kontakty

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Chcete poradit ?
FOX technika s.r.o.
Petr Růžička
9 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz