Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

  1. Úvod
  2. Servisní středisko
Servisní středisko zahradní techniky Jilemnice

poskytujeme záruční i pozáruční servis zahradní techniky mnoha firem ( např. MTD, Bolens, YardMan, CubCadet, veGA, Hecht, Marunaka, Homelite, Woodstar, Scheppach, Honda, Vari, Riwall, ), tedy všech možných sekaček na trávu, zahradních traktorů, miniraiderů, křovinořezů, sněhových fréz, motorových pil atd.

Objednávky náhradních dílů

Pro správnou identifikaci náhradního dílu vašeho stroje je potřeba získat co nejvíce informací ze štítku stroje, potřebujeme vědět při objednávání náhradních dílů hlavně modelové číslo, výrobní číslo a rok výroby, další důležitý údaj je popis objednávaného dílu, popř. foto.

Náhradní díly a servis motorů v sekačkách, traktorech a frézách

Při objednávání dílu nebo servisu motoru je potřeba určit typ motoru a tedy jeho výrobce. Motor není většinou výrobek od stejné firmy jako Váš zahradní stroj. Motor je samostatný komponent od firem např. Kawasaki, Honda, Kohler nebo Briggs & Stratton. Proto uvádějte při objednávání informace ze štítku motoru, tedy hlavně značku výrobce, modelové označení a rok výroby.

Záruční opravy provedeme většinou přímo v našem servisním středisku v Jilemnici okr. Semily. Pro kladné vyřízení záruční opravy je třeba dodat úplně vypsaný záruční list dovozce uvedeného stroje (včetně adresy kupujícího) a kompletní stroj v čistém stavu. Jelikož máme právo odmítnout provedení servisu stroje, který nebyl zakoupen v naší prodejně, tuto možnost však používáme pouze v případě přetížení servisu, proto se na nás obracejte po předchozí domluvě telefonicky nebo e-mailem.( obchod@foxtechnika.cz)

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko značek:


Důležité
Kontaktní informace

Kontakty

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Chcete poradit ?
FOX technika s.r.o.
Petr Růžička
9 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz