Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

  1. Úvod
  2. Servisní středisko
  3. Servis techniky Woodster
Servis nářadí a techniky WOODSTAR

Servisní středisko dílenské techniky

logo MTD

servis značky WOODSTAR

poskytujeme záruční i pozáruční servis dílenské techniky značky WOODSTAR, tedy všech typů vyráběných strojů. Tedy Pily, Brusky, Stojanové vrtačky , hoblovky, Odsavače, Štípače na dřevo, Kompresory, Obráběcí stroje, Ostřičky na pilové řetězy, Elektrocentrály , Vibrační desky, Půdní vrtáky, Vibrační pěchy ,Kladkostroje, navijáky ,Řezačky na dlažbu a obklady ,Demoliční kladiva, Vysavače atd.

Objednávky náhradních dílů

Pro správnou identifikaci náhradního dílu WOODSTAR je potřeba získat co nejvíce informací ze štítku stroje, potřebujeme vědět při objednávání náhradních dílů hlavně modelové číslo, výrobní číslo a rok výroby. Pokud potřebujete objednat ND, je třeba poskytnout informace pro správnou identifikaci stroje nebo motoru, další důležitý údaj je popis objednávaného dílu, popř. foto.

Záruční opravy WOODSTAR provedeme přímo v našem servisním středisku v Jilemnici okr. Semily. Pro kladné vyřízení záruční opravy je třeba dodat úplně vypsaný záruční list Garland (včetně adresy kupujícího) a kompletní stroj v čistém stavu. Jelikož jsme servisní středisko kategorie B máme právo odmítnout provedení servisu stroje, který nebyl zakoupen v naší prodejně. tuto možnost však používáme pouze v případě přetížení servisu, proto se na nás obracejte po předchozí domluvě telefonicky +420 602 330 284 nebo e-mailem na obchod@foxtechnika.cz .

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko značek:


Důležité
Kontaktní informace

Kontakty

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Chcete poradit ?
FOX technika s.r.o.
Petr Růžička
9 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz