Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

  1. Úvod
  2. Servisní středisko
  3. Servis GTM Professinal
servis zahradní techniky GTM Profesional

GTM Professional

Servis GTM Professional

poskytujeme záruční i pozáruční servis zahradní techniky GTM Professional dodávané na český trh společností Garland. Tedy servis všech typů benzínových sekaček na trávu, kultivátory, křovinořezy, drtiče dřeva i motorové pily této značky.

Ojednávky náhradních dílů

zajistíme pro Vás objednávku všech potřebných náhradních dílů. Pro správnou identifikaci náhradního dílu GTM je potřeba získat co nejvíce informací ze štítku stroje, potřebujeme vědět při objednávání náhradních dílů hlavně modelové číslo, výrobní číslo a rok výroby. Pokud potřebujete objednat ND, je třeba poskytnout informace pro správnou identifikaci stroje nebo motoru, další důležitý údaj je popis objednávaného dílu, popř. foto.

výrobní štítek GTM

Náhradní díly a servis motorů v benzínových sekačkách

 Při objednávání dílu nebo servisu motoru je potřeba určit typ motoru a tedy jeho výrobce. Motor není většinou výrobek od stejné firmy jako Váš zahradní stroj. Motor je samostatný komponent od firem např. Kawasaki, Honda, Kohler nebo Briggs & Stratton. Proto uvádějte při objednávání informace ze štítku motoru, tedy hlavně značku výrobce, modelové označení a rok výroby.

Záruční opravy GTM Professional provedeme přímo v našem servisním středisku v Jilemnici okr. Semily. Pro kladné vyřízení záruční opravy je třeba dodat úplně vypsaný záruční list Garland (včetně adresy kupujícího) a kompletní stroj v čistém stavu. Jelikož jsme servisní středisko kategorie B máme právo odmítnout provedení servisu stroje, který nebyl zakoupen v naší prodejně. tuto možnost však používáme pouze v případě přetížení servisu, proto se na nás obracejte po předchozí domluvě  telefonicky +420 602 330 284 nebo e-mailem na obchod@foxtechnika.cz

křovinořezmotorová piladrtič GTM

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko značek:


Důležité
Kontaktní informace

Kontakty

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Chcete poradit ?
FOX technika s.r.o.
Petr Růžička
9 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz