Služby FOX technika.cz

AKCE Doprava zdarma

Využíváme hlavně služby

přepravní společnost

  

 

 

  1. Úvod
  2. Servisní středisko
  3. Servis zahradní techniky MTD
Servis zahradní techniky MTD

 Servisní středisko zahradní techniky

logo MTD

Servis MTD

poskytujeme záruční i pozáruční servis zahradní techniky koncernu MTD ( značek MTD, Bolens, YardMan, CubCadet), tedy všech sekaček na trávu, zahradních traktorů, miniraiderů, křovinořezů a vyžínačů, sněhových fréz, motorových pil, kultivátorů, drtičů dřeva atd.

Ojednávky a prodej náhradních dílů výrobní štítek MTD

Pro správnou identifikaci náhradního dílu MTD je potřeba získat co nejvíce informací ze štítku stroje, potřebujeme vědět při objednávání náhradních dílů hlavně modelové číslo, výrobní číslo a rok výroby. Pokud potřebujete objednat ND, je třeba poskytnout informace pro správnou identifikaci stroje nebo motoru, další důležitý údaj je popis objednávaného dílu, popř. foto.

Náhradní díly a servis motorů v sekačkách, traktorech a frézách

Při objednávání dílu nebo servisu motoru je potřeba určit typ motoru a tedy jeho výrobce. Motor není většinou výrobek od stejné firmy jako Váš zahradní stroj. Motor je samostatný komponent od firem např. Kawasaki, Honda, Kohler nebo Briggs & Stratton. Proto uvádějte při objednávání informace ze štítku motoru, tedy hlavně značku výrobce, modelové označení a rok výroby.

Záruční opravy MTD provedeme přímo v našem servisním středisku v Jilemnici okr. Semily. Pro kladné vyřízení záruční opravy je třeba dodat úplně vypsaný záruční list Garland (včetně adresy kupujícího) a kompletní stroj v čistém stavu. Jelikož jsme servisní středisko kategorie B máme právo odmítnout provedení servisu stroje, který nebyl zakoupen v naší prodejně. Tuto možnost však používáme pouze vyjímečně v případě přetížení servisu. Neváhejte se na nás obracejte vždy telefonicky +420 602 330 284 nebo e-mailem na obchod@foxtechnika.cz .

Certifikát servisního školení MTD?

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko značek:


Důležité
Kontaktní informace

Kontakty

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Chcete poradit ?
FOX technika s.r.o.
Petr Růžička
9 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz